Bejegyzések tőle Red Cross Administrator

Tíz éve történt a vörösiszap-katasztrófa

A Magyar Vöröskereszt az elsők között sietett hazánk legsúlyosabb ipari  katasztrófájának helyszínére, hogy segítse a bajbajutottakat és részt vegyen a mentési munkálatokban. A történtek tizedik évfordulóján az áldozatok mellett munkatársaink és önkénteseink helytállásáról is megemlékezünk.