#hirek
Az Országos Felügyelő Bizottság a tisztújító Küldöttgyűlés által választott, a Magyar Vöröskereszt működését, gazdálkodását felügyelő szerv.
A verseny a tavaszi félévben tovább folytatódik, februárban már több mint 40 helyen várják az egyetemista és főiskolás véradókat.



