Álláshirdetés azonosító: „Magyar Vöröskereszt Vas megye – 2016. 10.”

Munkakör: megyei igazgató

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt főigazgatója

Munkavégzés helye: Szombathely

Munkaviszony jellege: Főállású, teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony az Mt. alapján. A munkáltató fenntartja a jogot a törvényben meghatározott próbaidő alkalmazására.

Leírás:

Az új munkatárs feladatai:

  • A Magyar Vöröskereszt Vas Megyei Szervezetének (továbbiakban Megyei Szervezet) irányításával kapcsolatos feladatok ellátása és az azzal járó mindennemű felelősség teljesítése.
  • A Megyei Szervezet alkalmazottai felett munkáltatói jogokat gyakorol.
  • A Magyar Vöröskereszt alaptevékenységeinek biztosítása, feladatok operatív irányítása és gyakorlati végrehajtása a szervezet illetékességi körét képző közigazgatási egységben.
  • A Megyei Szervezethez kapcsolódó társadalmi testületek munkájának támogatása, döntéseik előkészítése, végrehajtása, a mozgalmi munka segítése.
  • Országos döntések végrehajtása, szükség esetén véleményezése, statisztikai jelentések, beszámolók készítése.
  • A Megyei Szervezet részére forrásbővítő tevékenység végzése, adományok és támogatások szerzése.
  • Bérgazdálkodói feladatkörben gazdálkodik az irányítása alá tartozó szervezeti egységek létszám-, bér- és költségkereteivel.
  • Hatósági és egyéb ellenőrzési jegyzőkönyvek csatolásával évente egy alkalommal (év végén), és szükség szerint év közben, írásos tájékoztatást ad az Országos Igazgatóság részére.
  • Minden olyan feladatot ellát, melyet a Magyar Vöröskereszt Szervezeti Működési Szabályzata előír a megyei igazgató részére.

Legfontosabb elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelv ismerete
  • Vezetői gyakorlat
  • MS Office alkalmazása (Word, Excel, Outlook levelező rendszer) felhasználói szintű ismerete
  • Jogosítvány
  • Pro aktivitás

Előny:

  • nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat önkéntes vagy hivatásos formában
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • szociális érzékenység
  • más civil szervezetek munkájának ismerete

A jelentkezés tartalmazza:

  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Bizonyítványok másolatai
  • Szakmai program a Megyei Szervezet működtetésével kapcsolatban (kb. 3-4 oldal terjedelemben)

Jelentkezés feltételei: magyar állampolgárság, büntetlen előélet

Jelentkezését e-mailben várjuk az alábbi e-mail címen 2016.10.31. napjáig.

Kérjük jelentkezésén tűntesse fel a hirdetés azonosítóját.

  • Kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés módja és határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő jelentkezések kerülnek elbírálásra.
  • Az álláshirdetésiben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők minimum kettő körös személyes meghallgatására kerül sor.
  • Csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ.
  • Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja.

Kontakt: Márta Henrietta humánerőforrás vezető

Kontakt e-mail: hr@voroskereszt.hu

Kontakt cím: 1051 Budapest, Arany János u. 31.

Munkába állás várható ideje: kiválasztás után azonnal