Felavatta budapesti multifunkcionális egészségpontját a Magyar Vöröskereszt
A Magyar Vöröskereszt ünnepélyes keretek között adta át a budapesti székházában kialakított új, multifunkcionális egészségpontját 2025. október 8-án. Az ünnepélyes átadót Fodor Antalné dr., a Magyar Vöröskereszt elnöke nyitotta meg, aki kiemelte: „Az összefogás, amely lehetővé tette az új tér létrejöttét, kézzelfogható eredményt hozott: egy olyan helyszínen […]



