Szociális szakmai vezetőt keresünk!

[1]

Szociális szakmai vezető

MUNKAVÉGZÉS HELYEMUNKAVISZONY JELLEGE
BudapestFőállású, teljes munkaidős
[1]

Jelenkezés határideje: 2017.02.10.

Munkába állás várható ideje: Kiválasztás után azonnal

Álláshirdetés azonosító: „Szociális szakmai vezetőt Budapest – 2017. 01.”

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt főigazgatója

Feladatok
  • A Magyar Vöröskereszt szociális (beleértve a szociális, gyermekvédelmi, gyermekjóléti és egyéb társadalompolitikai definíciókat) tevékenységének országos koordinációja, a programok és akciók szakmai tartalmának meghatározása és a végrehajtás szakmai felügyelete.
  • A megyei, fővárosi szervezetek szociális tevékenységének segítése.
  • A szociális szolgáltatások koordinálása, a szolgáltatási tevékenység fejlesztésének szakmai előkészítése, részvétel a szociális ellátások országos hálózatának kiépítésében.
  • Szociális témájú programok, projektek kezdeményezése, generálása, koordinációja.
  • A Magyar Vöröskereszt szociális tevékenységével kapcsolatos képzések, továbbképzések szervezése a felkészítés módszertani és szakmai hátterének biztosítása.
  • Szakmai munkacsoport tevékenységének irányítása, koordinálása.
  • A szociális programokkal, projektekkel, szolgáltatásokkal kapcsolatos felvilágosító, ismeretterjesztő tevékenység irányítása.
Elvárások
  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • szociális, gyermekvédelmi területen szerzett  releváns szakmai tapasztalat;
  • projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • civil szervezetnél szerzett releváns tapasztalat;
  • ágazati jogszabályok ismerete;
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • jó kommunikációs képesség;
Előny
  • nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat
  • pályázatok kezelésében való jártasság, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat;
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • jogosítvány
[1]
Mit tartalmazzon a jelentkezés?
  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Bizonyítványok másolatai
  • Szakmai program a Megyei Szervezet működtetésével kapcsolatban (kb. 3-4 oldal terjedelemben)
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet

Kérjük jelentkezéseden tűntesd fel a hirdetés azonosítóját.

[1]
  • Az álláshirdetésiben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők minimum kettő körös személyes meghallgatására kerül sor.
  • Csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ.
  • Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja.
Kontakt
HUMÁNERŐFORRÁS VEZETŐE-MAILCÍM
Márta Henriettahr@voroskereszt.hu [2]1051 Budapest, Arany János u. 31.