Nógrád megyei igazgató

[1]

MUNKAVÉGZÉS HELYEMUNKAVISZONY JELLEGE
SalgótarjánFőállású, teljes munkaidős
[1]

Jelenkezés határideje: 2016.04.20.

Munkába állás várható ideje: Kiválasztás után azonnal

Álláshirdetés azonosító: „Magyar Vöröskereszt Nógrád megye – 2016. 04.”

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt főigazgatója

Feladatok
  • A Magyar Vöröskereszt Nógrád Megyei Szervezetének (továbbiakban Megyei Szervezet) irányításával kapcsolatos feladatok ellátása és az azzal járó mindennemű felelősség teljesítése.
  • A Megyei Szervezet alkalmazottai felett munkáltatói jogokat gyakorol.
  • A Magyar Vöröskereszt alaptevékenységeinek biztosítása, feladatok operatív irányítása és gyakorlati végrehajtása a szervezet illetékességi körét képző közigazgatási egységben.
  • A Megyei Szervezethez kapcsolódó társadalmi testületek munkájának támogatása, döntéseik előkészítése, végrehajtása, a mozgalmi munka segítése.
  • Országos döntések végrehajtása, szükség esetén véleményezése, statisztikai jelentések, beszámolók készítése.
  • A Megyei Szervezet részére forrásbővítő tevékenység végzése, adományok és támogatások szerzése.
  • Bérgazdálkodói feladatkörben gazdálkodik az irányítása alá tartozó szervezeti egységek létszám-, bér- és költségkereteivel.
  • Hatósági és egyéb ellenőrzési jegyzőkönyvek csatolásával évente egy alkalommal (év végén), és szükség szerint év közben, írásos tájékoztatást ad az Országos Igazgatóság részére.
Elvárások
  • Büntetlen előélet
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Vezetői gyakorlat
  • MS Office alkalmazása (Word, Excel, Outlook levelező rendszer) felhasználói szintű ismerete
  • Jogosítvány
  • Pro aktivitás
Előny
  • Nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat önkéntes vagy hivatásos formában
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelv ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Szociális érzékenység
  • Más civil szervezetek munkájának ismerete
[1]
Mit tartalmazzon a jelentkezés?
  • Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igényt is tartalmazó motivációs levél
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Bizonyítványok másolatai
  • Szakmai program a Megyei Szervezet működtetésével kapcsolatban (kb. 3-4 oldal terjedelemben)
  • Magyar állampolgárság

Kérjük jelentkezéseden tűntesd fel a hirdetés azonosítóját.

[1]
  • Az álláshirdetésiben kiírt feltételeknek legjobban megfelelő jelentkezők minimum kettő körös személyes meghallgatására kerül sor.
  • Csak az interjúra behívott jelöltek részére küldünk írásbeli választ.
  • Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja.
Kontakt
HUMÁNERŐFORRÁS VEZETŐE-MAILCÍM
Márta Henriettahr@voroskereszt.hu1051 Budapest, Arany János u. 31.